TECHNIK/ČKA SERVISNÍHO ODDĚLENÍ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( TECHNIK/ČKA SERVISNÍHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: p. Polášek Michal, tel.: 733726864, e-mail: prodej@ccinternet.cz
Svůj životopis s aktuální fotografií a průvodním dopisem můžete zaslat na:
prodej@ccinternet.cz, předmět zprávy: Technik servisního oddělení - Karlovy Vary
Poté budete přizváni k osobnímu pohovoru s testem, ve kterém budou například tyto otázky:
Co to je DNS a k čemu slouží? Volná wifi pásma v ČR.

Náplň práce:
- Řešení technických požadavků klientů
- Konfigurace prvků sítě, routerů atp.
- Práce v terénu
- Lokalizování problémů a jejich odstraňování
Požadujeme:
- Schopnost pracovat samostatně, spolehlivost, slušné vystupování, pečlivost
- Znalost práce s PC a znalost počítačových sítí výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
- Dlouhodobou spolupráci a možnost osobního rozvoje
- Firemní automobil s možností využití i pro soukromé účely
- Firemní telefon a notebook i k soukromému využívání
- Firemní internet
- Odborné zaškolení
- Plat po zaškolení 30 500 Kč
Volné místo technik/čka servisního oddělení pro lokalitu Karlovy Vary.