Junior IT support

  • Děčín

Pracovní místo ( Junior IT support ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Děčín

Poznámka k volnému místu: Společnost VersaCo, s.r.o. provozovatel sítě maloobchodních prodejen papírnictví McPen přijme do svého týmu novou posilu.

Jsme špičkové papírnictví opřené o dlouhodobou důvěru zákazníků i dodavatelů, které stále rozšiřuje své prodejny do celé ČR.

Požadavky: - Znalost IT systémů (windows, office, sítě)
- Znalost IS WinShop výhodou
- Znalost mobilních platforem ( uživatelsky )
- angličtina alespoň v úrovni odborné litaratury a softwaru
- logické myšlení a schopnost navrhovat řešení problémů
- práce v týmu
- schopnost a chuť se učit novým věcem
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme: - Práce v mladém, příjemném a perspektivním kolektivu v rozvíjející se firmě
- Benefity ( stravenky, příspěvek na tábor, příspěvek na nákup v našich prodejnách)
- Počítač, mobilní telefon
- Další bonusy dle výsledků
- Možnost sebevzdělávání a růstu
- Sick days

Náplň práce: - IT podpora prodejnám a centrále společnosti
- Aktivní přístup k řešení provozních problémů v maloobchodní síti
- Komunikace s dodavateli IT služeb
- Proaktivní návrhy zlepšení činnosti v IT oddělení
- Reporting vlastní činnosti
- Monitorování nákladů ve svěřené čísti oddělení
- Případná správa w