administrativní pracovník(ce) pro podporu eshopu

  • Děčín

Pracovní místo ( administrativní pracovník(ce) pro podporu eshopu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Děčín

Poznámka k volnému místu: Společnost VersaCo, s.r.o. provozovatel sítě maloobchodních prodejen papírnictví McPen přijme do svého týmu novou posilu.

Požadavky: - Práce s PC (windows, office)
- Základní analytické myšlení a přehled
- Spolehlivost, flexibilita, samostatnost
- angličtina nebo němčina výhodou
- velkou výhodou zkušenosti s online prodejen a eshopy
- výhoda zkušeností z maloobchodu nebo velkoobchodu
- schopnost a chuť se učit novým věcem
- práce v týmu, komunikativnost
- příjemné vystupování

Nabízíme: - Práce v mladém, příjemném a perspektivním kolektivu v rozvíjející se firmě
- Benefity ( stravenky, příspěvek na tábor, příspěvek na nákup v našich prodejnách)
- Počítač, mobilní telefon
- Další bonusy dle výsledků
- Možnost sebevzdělávání a růstu
- Sick days

Náplň práce: - administrativní činnost v oddělení eshopu
- kompletní správa objednávek
- komunikace se zákazníky
- spolupráce se skladem a ostatními oddělení firmy
- vyhodnocování prodeje
- optimalizace skladových zásob
- aktivní práce na marketingu eshopu v týmu

Kontakt: tel.602 515 505 pí. P.Temeschinková, e-mail - ptemeschinova@versaco.cz
Volné místo administrativní pracovník(ce) pro podporu es