Operátor/ka CNC nářezového centra

  • Moravany

Pracovní místo ( Operátor/ka CNC nářezového centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Moravany.
Náplň práce : - obsluha jednoho z našich moderních CNC strojů, výroba nábytku
Požadujeme: - vzdělání nebo praxi ve výrobě nábytku, zkušenosti s obsluhou CNC strojů, samostatnost, pečlivost, řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme : - zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, velmi
dobré platové ohodnocení s motivační složkou, práce v příjemném prostředí a podpora zkušeného a vstřícného kolektivu, možnost kariérního růstu
Zaměstnanecké výhody: stravenky, firemní akce

První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně - dle dohody.
Volné místo operátor/ka cnc nářezového centra pro lokalitu Moravany.