Účetní

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Úřad městského obvodu Ústí nad Labem - Střekov.
Předpoklady pro výkon funkce:
uvedené v ust. § 4 zákona č. 312/2002 Sb., (o úřednících) v platném znění:
fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem s trvalým pobytem na území ČR,
dosáhla věku 18 let,
způsobilost k právním úkonům,
občanská a morální bezúhonnost - za bezúhonnou se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí jako by nebyla odsouzena,
výborná znalost českého jazyka.
Požadavky pro uchazeče:
minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, výhodou ekonomického směru,
vítána praxe na pozici účetní a praxe ve veřejných službách a správě,
znalost a orientace v otázkách účetnictví, výhodou se zaměřením na účetnictví obcí,
schopnost samostatného úsudku a rozhodování, příjemné vystupování, komunikativnost, flexibilita, dobrý písemný projev,
znalost práce na PC - MS Office 2010 (Word, Excel, Outlook).

Náplň činnosti:
komplexní vedení účetnictví městského obvodu,
včetně účtování majetku, fakturace, pokladních dokladů, bankovních výpisů apod.,
zpracování měsíční a roční závěrky,
inventarizace majetku a závazků.
PRACOVNÍ POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY/KY!
Písemná přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat tyto údaje uchazeče:

Název příslušné funkce
Titul, jméno, příjmení
Datum a místo narození
Státní příslušnost Adresa trv