Automechanik

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:Přístavní č.p. 837/85, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Popis pracovního místa: automechanické opravy, servisní prohlídky, diagnostika závad, drobné autoelektrikářské práce.
Požadujeme: min. vzdělání, vyučen jako automechanik, praxe se značkovým servisem BMW velkou výhodou, praxe v opravárenství jako automechanik, znalost terminologie automobilů, znalost práce na PC, komunikační schopnosti, loajalitu a flexibilitu, čistý trestní rejstřík, orientace na kvalitu a výsledek, vysoké pracovní nasazení, ŘP skupiny B.
Nabízíme: stát se členem stabilní firmy s dlouholetou tradicí, pracovní poměr na dobu neurčitou, zajímavou a zodpovědnou práci, účast na školeních, sebevzdělávání, mzdu 22.000-45.000,- Kč., zaměstnanecké benefity .
Kontakt: strukturovaný životopis zasílejte na: jaroslav.novotny@kopecky.cz
Volné místo automechanik pro lokalitu Ústí nad Labem.