Řidič nákladní dopravy

Pracovní místo ( Řidič nákladní dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt telefonicky.

Řidičský průkaz sk.C, profesní průkaz
Náplň práce: rozvoz a svoz paletových zásilek po JM kraji s 15-ti paletovým Manem s hydraulickým čelem.
So + Ne: volné

Místo výkonu práce (adresa):
Ivančice, U Malovaného mlýna 1509 nebo Brno, Evropská 840
Volné místo řidič nákladní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

manažer/ka prodejen - Horšovský Týn Požadujeme: - minimálně SŠ vzdělání s maturitou - organizační, manažerské a řídící schopnosti - komunikační schopnosti - uživatelská znalost práce na PC, ochota učit se novým ...
Západočeské konzumní družstvo Sušice Horšovský Týn, Inzerováno před 2 dny

revizní technik plynových spotřebičů Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, vyhláška 50. Nabízíme: stravenky. Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt. Volné místo revizní technik plynových spotřebičů pro lokalitu Domažlice.
PLYNTOP Plzeň s.r.o. Domažlice, Inzerováno před 2 dny

obsluha CNC vertikálních obráběcích center, systém Heidenhain Požadavky: nutná znalost řídících systémů Heidenhain, praxe v oboru 2 roky, samostatnost, spolehlivost, flexibilita. Nabízíme: vysoké prac. ohodnocení dle stupně znalosti Heidenhain, profesní růst ( mistr výroby, kontrolor), stravenky, vánoční ...
Dominik - CNC Heavy Machining s.r.o. Kout na Šumavě, Inzerováno před 2 dny