Pracovník/nice v sociálních službách ve službě Sociální rehabilitace pro osoby s

  • Lanškroun

Pracovní místo ( Pracovník/nice v sociálních službách ve službě Sociální rehabilitace pro osoby s ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Rodinné Integrační Centrum z.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Pracovník/nice v sociálních službách ve službě Sociální rehabilitace pro osoby s poruchami autistického spektra
MÍSTO VÝKONU: Lanškroun
CHARAKTER PRÁCE:
- pomoc při přípravě a realizaci individuálních a skupinových nácviků sociálních a komunikačních dovedností
- doprovody klientů na úřady, k lékaři…aj.
- pomoc při sebeobsluze a podávání stravy
- pomoc při přípravě a realizaci výchovných, vzdělávacích a aktivizačních činností
- příprava didaktických pomůcek
POŽADUJEME:
- min. vzdělání střední odborné (vyučen)
- výborné komunikační dovednosti, pozitivní přístup
- schopnost pracovat v týmu i samostatně
- spolehlivost, zodpovědnost, ochotu ke vzdělávání, flexibilitu, kreativitu a empatii
- výbornou znalost práce s počítačem
VÝHODOU:
- zkušenosti s cílovou skupinou osoby s poruchami autistického spektra
- minimálně 1 rok praxe v sociálních službách
- řidičský průkaz sk. B
- absolvent kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách
NABÍZÍME:
- dohodu o provedení práce
- mzda 120,- / hodinu
- možnost odborného vzdělávání
- prostor pro vlastní činorodost a sebeuplatnění
- nástup dle dohody
Životopisy zasílejte e-mailem na: info@ric.cz Do předmětu zprávy napište VŘ PSS.
Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení:
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu Nařízení EU 2016P679 GDPR, které se zabývá zpracováním osobních údajů a nastavuje pravidla pro jejich zpracování, souhlas k jejich zpracování
Volné míst