PRACOVNÍ KONZULTANT V PODPOROVANÉM ZAMĚSTNÁNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( PRACOVNÍ KONZULTANT V PODPOROVANÉM ZAMĚSTNÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo: Liberec, Jablonec nad Nisou
Úvazek: celý (8 hodin denně)
Počet volných míst: 1
Nabízíme:
- zajímavou, různorodou a kreativní práci v kanceláři i v terénu
- zaškolení, metodické vedení, supervizi a další rozvoj
- dovolená navíc, home-office, teambuilding
Náplň práce:
- individuální a skupinová práce s lidmi se znevýhodněním za účelem podpory získání zaměstnání - poskytujeme sociální rehabilitaci formou podporovaného zaměstnávání, více na www.rytmusliberec.cz
- spolupráce se zaměstnavateli (aktivní vyhledávání, konzultace, poradenství), dalšími sociálními službami a institucemi, rodinami, opatrovníky)
- prezentace služby veřejnosti
Požadavky:
- odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách - § 110 sociální pracovník
- nebo § 116 pracovník v sociálních službách - SŠ s maturitou + kurz pracovníka v sociálních službách
- možný souběh s dokončovaným studijním oborem
- praxe v oboru výhodou
- zodpovědný přístup k práci, tvořivé a otevřené myšlení, samostatnost a aktivní přístup k řešení úkolů, komunikační schopnosti, flexibilitu, trpělivost, schopnost pracovat samostatně i v týmu
Nástup: možný ihned, nebo dle dohody srpen až září 2018
Kontakt: Mgr. Denisa Oslejová - 776 889 775
Životopis a motivační dopis zasílejte na rytmusliberec@seznam.cz, případně na adresu Palachova 504/7, 468 41 Liberec 1 do 31. 8. 2018 - vybraní uchazeči budou telefonicky přizvání k výběrovému řízení, které proběhne v liberecké kanceláři (Palachova 504/7, Liberec 1, 460 01).
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit.
Volné místo pracovní konzultant v podporovaném