řidič sk. C

Pracovní místo ( řidič sk. C ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Louny
ŘP skupiny C
kontakt: 602416555, s.hnilicaatiol.cz, osobně po předchozí telefonické dohodě
Volné místo řidič sk. c pro lokalitu Peruc.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Řidič/ka nákladního automobilu/třídič kovového odpadu Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 777 213 597 v době Po - Pa od 8,00 - 11,00 hod. (životopis s sebou) Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. viz. výše Místo výkonu práce - Rokelská č.p. ...
Arega s.r.o. Kadaň, Inzerováno dnes

Řidiči MKD Místo výkonu práce: celá Evropa Mzda: základ + diety řidiči MKD na soupravách Mercedes Požadavky: - řidičský průkaz sk. C + E Možnost i zácviku. V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: migl@stebal.cz, telefonicky na čísle: 725 699 ...
STEBAL Spedition, s.r.o. Dubí, Inzerováno dnes

Architekt-Projektant - obor pozemní stavby Místo výkonu práce: Praha Kontakt: tel 604 362 439 - 9-17 hod. Stavební vzdělání min. středoškolské, znalost autocad,archivad,office,windows. Řidičské oprávnění sk. B, angličtina. Tvorba architektonických studií, zpracování projektové dokumentace, ...
RIL facility s.r.o. Praha, Inzerováno včera