PEKAŘ/-KA - PRACOVNÍK, PRACOVNICE DO VÝROBY

Pracovní místo ( PEKAŘ/-KA - PRACOVNÍK, PRACOVNICE DO VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Porebská Pavlína, tel.: 553 791 260, volejte v ranních a dopoledních hodinách.
Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Spolehlivost, flexibilita, manuální zručnost.
Pracoviště Opava, nástup dle domluvy.
Výroba chleba a pečiva.
Volné místo pekař/-ka - pracovník, pracovnice do výroby pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Dělník/ce pekárenské výroby * DĚLNÍK/CE PEKÁRENSKÉ VÝROBY * Možnost i na ranní směny, individuální pracovní doba, doprava zajištěna. První kontakt: telefonicky 571632871, e-mail: lesnanka@lesnanka.cz ov. 20.3.2019 Volné místo dělník/ce pekárenské výroby * pro lokalitu Lešná.
Pekárna Lešňanka s. r. o. Lešná, Inzerováno před 3 dny

Řidiči pro rozvoz pekárenských výrobků Pracoviště: Porubská 19, Ostrava - Poruba Kontakt: telefonicky v Po-Pá 6-15 hod. nebo e-mailem Požadujeme: ŘP sk. B, praxe výhodou Nabízíme: stravovací karty, příspěvek na penzijní připojištění, zvláštní odměny Volné místo řidiči pro rozvoz ...
PEKAŘI a spol., spol. s r.o. Ostrava, Inzerováno před 3 dny

Prodavači potravinářského zboží Volné místo pro prodavači potravinářského zboží lokalitu Přerov.
Pekárny Blansko a.s. Přerov, Inzerováno před 4 dny