ASISTENTKA SPRÁVY BUDOV

  • Brno

Pracovní místo ( ASISTENTKA SPRÁVY BUDOV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zavedená obchodní společnost hledá pracovnici na pozici ASISTENTKA SPRÁVY BUDOV

Požadujeme:
• Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
• Znalost MS Office
• Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidička
• Bystré samostatné uvažování
• Spolehlivost a flexibilitu
• Příjemné vystupování
Náplň práce:
• Správa majetku a vozového parku
• Evidence nájemních smluv, rozúčtování služeb nájemníkům
• Objednávání materiálu a prac. pomůcek
Pozice je vhodná pro uchazeče s dlohodobou pracovní praxí a životními zkušenostmi.
Nabízíme:
• Zázemí stabilní firmy
• Zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu
• Možnost kariérního postupu
• Firemní benefity – stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 sick days, jazykové kurzy, školení
Písemné nabídky se strukturovaným životopisem prosím posílejte na mail: galova@nepa.cz.
Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uložení v personální databázi společnosti a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však 1 rok.
Volné místo asistentka správy budov pro lokalitu Brno.