Specialista v oblasti marketingu

  • Písek

Pracovní místo ( Specialista v oblasti marketingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do zavedeného e-shopu hledáme kolegyni / kolegu na pozici Specialista marketingu

Náplň práce
• Vytváření marketingových analýz vedoucích ke zvýšení profitu společnosti
• Monitoring konkurence a celého trhu, hledání nových řešení pro propagaci
• Návrhy, realizace a vyhodnocování omnichannel marketingových kampaní
• Tvorba digitální obsahové strategie
• Strategie pro SEO, PPC, e-mail marketing a sociální sítě
• Návrh vhodného mediálního mixu pro komunikaci kampaně
• Komunikace s externími dodavateli
• Budování značky

Požadavky
• Velmi dobrá orientace v online prostředí
• Znalost principů disciplín online marketingu (learndigital.withgoogle.com)
• Kreativita, pečlivost, aktivní přístup
• Komunikační dovednosti a prezentační dovednosti,
• Min. SŠ vzdělání, znalost anglického jazyka
• Chuť se dál vzdělávat a rozvíjet své dovednosti

Co nabízíme
• Stabilní zázemí v zavedené firmě
• Flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice
• Proplácené Sick days
• Kafe v kanceláři zdarma
• Možnost dalšího vzdělávání
• Notebook a mobilní telefon s neomezeným voláním

Pokud si myslíte, že jste to právě Vy, koho hledáme, a máte zájem zúčastnit se vypsaného výběrového řízení, zašlete nám svou žádost spolu se strukturovaným životopisem na e-mail volnamista@vseprotisk.cz.
Volné místo specialista v oblasti marketingu pro lokalitu Písek.