Dispečer/ka / disponent spedice

  • Kyjov

Pracovní místo ( Dispečer/ka / disponent spedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: ČSAD Kyjov Logistics a.s., Boršovská č.p. 2228/5, Nětčice 697 01 Kyjov 1.
Požadavky: Tato pozice představuje:
- plánování, zajišťování a disponování přeprav
- komunikace se zahraničními dopravci a jinými zákazníky
- zpracování cenových nabídek a zakázek
- péče o stálou klientelu a aktivní vyhledávání nových zákazníků
- zpracování příslušné administrativy
Na této pozici požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni (AJ, NJ)
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- praxe v oboru dispečera/disponenta vítána
- práce s PC, odolnost vůči stresu, flexibilita
Zam. výhody: Úspěšnému kandidátovi na této pozici nabízíme:
o zaměstnání v perspektivní společnosti s možností profesní seberealizace
o motivační finanční ohodnocení vázané na dosažené výsledky
o využití a zdokonalení jazykových schopností, prostor pro profesní růst
o práci v přátelském kolektivu
o zaměstnanecké benefity
Kontakt: e-mailem: sekretariat@csadkyjov.cz.
Volné místo dispečer/ka / disponent spedice pro lokalitu Kyjov.