prodavač - prodavačka

Pracovní místo ( prodavač - prodavačka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: Obsluha zákazníků, drobné pečení a vaření, objednávky a starost o celkový chod a údržba kultury prostředí.
Vyžadujeme: vstřícný přístup k zákazníkům, zájem o zdraví nebo zdravou životosprávu, dlouhodobou spolupráci.
Výhody: stravování zdarma, zvýhodněný nákup všeho zboží, některé ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavačka/pokladní Pro naši firemní restauraci ve Vimperku přijmeme zaměstnance na pozici prodavačka/pokladní. Náplň práce: markování jídel, doplňová zboží, péče o restauraci. Požadujeme: Příjemné vystupování, základní znalost práce na PC Nabízíme: HPP, firemní ...
ARAMARK, s.r.o. Vimperk, Inzerováno dnes

PRODAVAČ/KA KLENOTŮ Místo výkonu párce: Masarykova 81, Hluboká n. Vlt. Náplň práce: prezentace prodejny ve vnějších prostorách a prodej zboží (klenotů) Pracovní doba: 7:00 - 11:00 hod a 17:00 - 21:00 hod. Požadavky: znalost anglického a ruského jazyka Volné místo ...
BJC company s.r.o. Hluboká nad Vltavou, Inzerováno včera

PRODAVAČ/KA, POKLADNÍ Zaměstnanecké slevy, Zákaznická karta JIP Volné místo prodavač/ka, pokladní pro lokalitu České Budějovice.
JIP východočeská, a.s. České Budějovice, Inzerováno včera