Pedagog do Centra tvořivé činnosti

  • Brno

Pracovní místo ( Pedagog do Centra tvořivé činnosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- VŠ vzdělání pedagogické (speciální pedagog)
- zkušenost s výtvarnými a ručními pracemi, arteterapií, výtvarnými metodami, speciálními metodami rozvoje
- kreativita, příjemné vystupování, trpělivost a samostatnost
- ochota se učit a aktivně vymýšlet nové možnosti aktivizace uživatelů.
- výhodou je praxe práce s handicapovanými

Popis pracovní pozice:
Vedení výtvarných volnočasových aktivit uživatelů Centra Kociánka. Práce s jednotlivci či malými skupinami dětí i dospělých s kombinovaným, tělesným či mentálním postižením a osobami s PAS. Seznamování uživatelů s různými výtvarnými technikami, vymýšlení, jak je co nejvíce zapojit do výtvarných činností. Důležitá je schopnost přizpůsobovat výtvarné techniky možnostem uživatelů.
Pozice je vhodná i pro maminky s malými dětmi, protože velká část práce probíhá dopoledne či v brzkých odpoledních hodinách.

Hrubá měsíční mzda) od12500,- do 14700,- Kč + osobní ohodnocení

Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní organizace
- širokou podporu kulturních a sportovních aktivit - bazén, sauna, možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvky na kulturní a sportovní akce, vitamínové balíčky aj.)
- podporu dalšího vzdělávání a profesního seberozvoje
- 25 dnů dovolené
- 3 sick days ročně
Volné místo pedagog do centra tvořivé činnosti pro lokalitu Brno.