FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem

Ukončené středoškolské vzdělání, znalost arabského jazyka na úrovni rodinného mluvčího.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: IT - prodej a služby
Pozici nabízí: FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod
Ulice: Rašínova 637
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anastasiia Shvets
E-mail: anastasiia@czechrelocate.cz
Telefon: +420 773 170 508

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod