Stálý/á průvodce/kyně

  • Lázně Kynžvart

Pracovní místo ( Stálý/á průvodce/kyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Státní zámek Kynžvart, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Vhodné i pro mladistvé. Náplň práce: průvodcovská činnost zámeckými interiéry, zámeckým muzeem a parkem v českém i cizím jazyce, dohled nad stavem expozice a dodržováním Návštěvního řádu, účast na přípravě a realizaci kulturních akcí, drobný provozní úklid, prodej obchodního zboží. Požadujeme: velmi dobrý mluvený projev, příjemné vystupování, reprezentativní vzhled, aktivní znalost NJ (popř. AJ, RJ), časová flexibilita, spolehlivost, svědomitost, ochota učit se novým věcem, ochota pracovat v kolektivu. Nabízíme: stravenky, volné vstupy do památkových objektů ve správě NPU i pro rodinné příslušníky. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-16:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo stálý/á průvodce/kyně pro lokalitu Lázně Kynžvart.