ÚČETNÍ - ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚČETNÍ - ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vedení účetnictví a daňové evidence klientů kanceláře daňového poradce
- zpracování přiznání k DPH, k dani z příjmů, k dani silniční a k majetkovým daní
- zpracování podkladů a analýz z účetní evidence
- zajištění komunikace s finančními úřady
- poskytování poradenství klientům kanceláře daňového poradce
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- alespoň základní znalost účetních a daňových - předpisů a související legislativy
- znalost práce na PC – Word, Excel
- samostatnost, komunikativnost a zodpovědnost
- praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
- flexibilní pracovní dobu
- motivační finanční ohodnocení
- odborné vedení a podporu
- zodpovědnou a zajímavou práci
- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na stravování
- další zaměstnanecké benefity
Nástupní mzda bude po zapracování zvýšena v závislosti na dosahovaných pracovních výsledcích. Po dobu zaměstnání v naší daňové kanceláři nesmí být vykonávána stejná nebo obdobná činnost na základě živnostenského oprávnění.
Nástup možný ihned.
V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu info@jiri-pokorny.cz.
Volné místo účetní - asistent/ka daňového poradce pro lokalitu Liberec.