REFERENT/-KA MAJETKOVÉ SPRÁVY ŠKOLY (HOSPODÁŘE ŠKOLY)

  • Opava

Pracovní místo ( REFERENT/-KA MAJETKOVÉ SPRÁVY ŠKOLY (HOSPODÁŘE ŠKOLY) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Kein Arnošt.
Požadavky: Odborná kvalifikace dle zákona č. 262/2006 Sb. zákoník práce, nařízení vlády č. 564/2006 Sb. a nařízení vlády č. 222/2010 Sb. katalog prací a kvalifikační předpoklady ve znění pozdějších předpisů. Plná způsobilost k právním úkonům, občanská a morální bezúhonnost, znalost práce s PC, ŘP sk. B, organizační schopnosti. Vysokoškolské, vyšší odborné nebo středoškolské vzdělání stavebního nebo technického směru výhodou.
Nabízíme: krásné pracovní prostředí, výborné zázemí, plný pracovní úvazek (dobu určitou 1 rok s možností přechodu na dobu neurčitou), zajímavou práci, zapojení do investičních projektů. Platové zařazení dle platných platových předpisů, 9. - 10. platová třída (16 000 - 27 000 Kč dle vzdělání a praxe).
Pracovní náplň: správa budov a areálů školy, zabezpečení údržby a oprav, organizace investičních akcí, řešení energetických úspor, vedení hospodářského úseku školy, zabezpečení revizí, BOZP, inventarizace majetku, výkaznictví a statistiky
Přihlášku s náležitostmi pro výběrové řízení (strukturovaný životopis s uvedením kontaktů, odborných znalostí a dovedností, čestné prohlášení o průběhu jednotlivých zaměstnání a čestné prohlášení o plné způsobilosti k právním úkonům, prosté kopie dokladů o dosaženém vzdělání) zasílejte nebo osobně doručte do 17. 7. 2018 na adresu školy. Termín výběrového řízení je stanoven na 20. 7. 2018. Nutnost doložit v případě úspěchu ve výběrovém řízení před započetím pracovních poměru: výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, lékařské potvrzení o způsobilosti k výkonu funkce. Předpokládaný termín nástupu