ÚDRŽBA STROJNÍ - ELEKTROMECHANIK

  • Písek

Pracovní místo ( ÚDRŽBA STROJNÍ - ELEKTROMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
-zajištění funkčnosti všech strojů, které opracovávají naše odlité díly z hliníku.
-údržba našich výrobních strojů - opravy, kontroly jejich správné funkčnosti.
Směnnost: 12ti hodinové směny (krátký, dlouhý týden)
Požadujeme:
-vyhlášku par. 50 - velkou výhodou
-čtení z technických výkresů
-pečlivost a manuální zručnost
Nabízíme:
25 dní dovolené, stabilitu týmu, bonusy a příplatky nad rámec zákoníku práce, karierní růst, výlety a volnočasové aktivity, kurzy a pečlivá školení, příspěvek na dojíždění, dotované jídlo ve vlastní jídelně a další benefity naší nadnárodní společnosti.
PRVNÍ KONTAKT: DOMLUVIT SI PŘEDEM SCHŮZKU PO TEL. NEBO EMAILU, NECHODIT OSOBNĚ BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY.
První kontakt: pí. Radka Weidner tel. 720 987 212 nebo email: job@aisin.co.cz.
Volné místo údržba strojní - elektromechanik pro lokalitu Písek.