Správce vozového parku

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Správce vozového parku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do autorizovaného servisu značek VW, Audi a Škoda, hledáme pracovníka, který se stará o vozový park. Provádí příjem a kontrolu nových vozů. Připravuje vozy pro předání zákazníkovi. Převáží vozy mezi pobočkami. Pokud jste člověk, který má rád různorodou pracovní náplň, rád řídí zajímavá auta a umí si práci dobře zorganizovat, tak je to pro Vás ideální zaměstnání.

Požadujeme :
*Dobré komunikační dovednosti
*Základy NJ výhodou
*Řidičský průkaz nutný
*Min. výuční list

Nabízíme :
*Práci v dynamickém kolektivu
*V příjemném pracovním prostředí
*Možnost pracovat s moderní technikou
*Pitný režim
*Závodní stravování
*Proplacení přesčasových hodin v rámci zákona

Základní plat : 20 000,- + 3000,- Kč prémie
Nástup dle domluvy
Jednosměnný provoz
Pracovní doba : 7:00 – 15:30, nebo dle domluvy

TĚŠÍME SE NA VÁS!
Volné místo správce vozového parku pro lokalitu Karlovy Vary.