Elektroinženýr

  • Střítež

Pracovní místo ( Elektroinženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Divize průmyslové automatizace hledá nového kolegu, který se orientuje v oblasti elektro a má zájem se podílet na realizaci projektů, projektování a programování systémů, strojů a zařízení pro oblast průmyslové automatizace.

Co od vás očekáváme:
- vysokoškolské vzdělání v oboru elektro nebo praxi na obdobné pozici 3 roky
- znalosti v oblasti průmyslové automatizace výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost anglického jazyka na technické úrovni.

Co bude náplní vaší práce:
- projektování elektrické a řídicí části strojů a zařízení nebo programování PLC a robotiky.

Co vám nabízíme na této pozici:
- odpovídající mzdu a odměny (čtvrtletní, ze zisku firmy)
- možnost seberealizace a odborný a profesní růst
- 25 dní dovolené
- stravenky
- zvýhodněný telefonní tarif u firemního mobilního operátora
- služební telefon
- příspěvek na jazykovou výuku
- účast na akciovém programu skupiny.

Kde budete pracovat: Třebíč, Hrotovická 168.

Kdy se můžete stát součástí našeho týmu: kdykoliv s možností nástupu ihned.
Volné místo elektroinženýr pro lokalitu Střítež.