Manažer/ka projektu

  • Cheb

Pracovní místo ( Manažer/ka projektu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Cheb a Praha 4. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: 7:00-15:30 h (přesná specifikace při osobním pohovoru). Náplň práce: zastupování společnosti vůči investorům, subdodavatelům staveb a projektantům (včetně komunikace s nimi), koordinování výrobních kapacit společnosti, zajišťování koordinace mezi výrobní a přípravnou složkou společnosti, vyhodnocování a součinnost na poptávkách s přípravou staveb, součinnost při přípravě podkladů pro zpracování měsíčních soupisů provedených prací, součinnost při projednávání víceprací, kontrola vedení stavebního deníku (včetně kontroly stavebních deníků subdodavatelů), účast na kontrole kvality, vypracování kontrolních a zkušebních plánů, sledování reklamací (včetně řízení jejich odstranění). Požadujeme: vzdělání stavebního směru, řidičský průkaz sk. B, znalost AJ slovem i písmem výhodou. Nabízíme: motivační prémie, roční odměna. Kontakt pro zájemce: e-mailem anebo osobně na adrese Joštova 1, 350 02 Cheb (7:00-15:30 h).
Volné místo manažer/ka projektu pro lokalitu Cheb.