FAKULTNÍ ZŠ PEDAGOGICKÉ FAKULTY UK

Učitelé informatiky pro 2. stupeň základní školy

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Mezi školami č.p. 2322/1
Kontakt: e-mail: reditel@fzsmeziskolami.cz, tel.: 251619150 (všední dny 8-15:30)

Požadovaná kvalifikace: VŠ vzdělání zaměřené na přípravu učitelů dle zákona č. 563/2004 Sb, v aktuálním znění. Druhý aprobační předmět - libovolný (český jazyk, angličtina, hudební výchova, fyzika). Ubytování mimopražským zajistíme.

Zaměstnanecké výhody: 8 týdnů dovolené + 12 dnů studijního volna, stravování ve školní jídelně za režijní cenu
Volné místo učitelé informatiky pro 2. stupeň základní školy pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Učitelé informatiky pro 2. stupeň základní školy

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: FAKULTNÍ ZŠ PEDAGOGICKÉ FAKULTY UK
Ulice: Mezi školami 2322
Město: Praha
PSČ: 158 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: PhDr. Petr Vodsloň
E-mail: reditel@fzsmeziskolami.cz
Telefon: +420 251 619 150,603 420 512

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FAKULTNÍ ZŠ PEDAGOGICKÉ FAKULTY UK