Referent/ka stavebního úřadu

  • Koryčany

Pracovní místo ( Referent/ka stavebního úřadu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Městského úřadu Koryčany - referent/ka stavebního úřadu - výkon agendy stavebního úřadu na úseku územního rozhodování a stavebního řádu
- Platová třída 10 (dle nař. vlády č. 341/2017 Sb.), platový stupeň dle délky praxe, osobní příplatek, Předpokládaný nástup ihned nebo dle dohody

- Požadavky pro vznik pracovního poměru:
vzdělání dle § 13a zák. č. 183/2008 Sb., o územním plánování a stavebního řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů - vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví, praxe ve správní činnosti na úseku územního plánování, územního rozhodování, stavebního úřadu a vyvlastňování výhodou, zkouška ZOZ úředníka ÚSC na úseku územního rozhodování a rozhodování na úseku stavebního úřadu a vyvlastnění výhodou (dle zák. č. 312/2002 Sb., § 21), zkouška ZOZ úředníka ÚSC na úseku územního plánování výhodou (dle zák. č. 312/2002 Sb., § 21), vysoké pracovní nasazení, samostatnost, přesnost, dodržování lhůt a termínů, komunikativnost, flexibilita, spolehlivost, ochota vzdělávat se, výborná znalost práce na PC, ŘP skupiny B podmínkou

- Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu (včetně telefonního čísla), číslo občanského průkazu nebo číslo doklad