všeobecná/ý účetní

  • Adamov

Pracovní místo ( všeobecná/ý účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, či praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky; prokazatelnou znalost a praxi vedení komplexního účetnictví; znalost účetních a daňových zákonů, zkušenost se zpracováním účetnictví v ekonomickém softwaru; samostatnost, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem, znalost v oblasti teplárenství nebo vodárenství výhodou.
Náplň práce: komplexní vedení účetnictví, zpracování finančních výkazů a daňových přiznání, zpracování DPH, kontrolní hlášení, silniční daň, daň z plynu, výkazy a evidence věcně usměrňovaných cen v oblasti vodárenství a teplárenství, zpracování ekonomických podkladů pro vedení společnosti a vedoucí jednotlivých divizí, komunikace s úřady a institucemi, vedení pokladny.
Nabízíme: zaměstnanecké benefity; pravidelná školení a možnost profesního rozvoje; zázemí stabilní společnosti, mzda od 22.000,- Kč.
V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a naše nabídka Vás oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na email: adavak@adavak.cz. Kontaktní osoba: Marta Vrchovská tel. 516 446 405. Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá požadavkům společnosti, budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Volné místo všeobecná/ý účetní pro lokalitu Adamov.