Fakturace a administrativa

  • Bohumín

Pracovní místo ( Fakturace a administrativa ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
• Účetnictví faktur a dobropisů
• Evidence a archivace dle platných účetních, daňových a interních předpisů
• Zpětná kontrola faktur a podkladů k fakturaci
• Řešení případných nesrovnalostí ve fakturách
• Komunikace s odběrateli
• Spolupráce v rámci účetního oddělení
. Podklady ke mzdám

Osobnostní předpoklady a dovednosti
• Minimálně středoškolské vzdělání v oblasti ekonomiky, účetnictví, personalistiky a mezd
• Všeobecná znalost daňových a účetních předpisů
• Zkušenosti z obdobné pozice bereme jako výhodu
• Orientaci v programu Premier a Helios výhoda
• Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
. Základy AJ
• Logické myšlení, preciznost
• Samostatnost, zodpovědnost

Nástup ihned

Nabízíme: stravenky v hodnotě 105Kč
Volné místo fakturace a administrativa pro lokalitu Bohumín.