QUALITY ENGINEER

  • Liberec

Pracovní místo ( QUALITY ENGINEER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY?
ČISTÉ PROSTŘEDÍ?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?
POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!

UCT Fluid Delivery solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-přímý kontakt se zákazníky/dodavateli
-příprava podkladů pro zavádění požadavků zákazníka/dodavatele ve firmě
-koordinace a organizace auditů/návštěv
-analýza příčin neshod
-návrh nápravných a preventivních opatření
-zpracování reportů
-provádění interních a externích auditů
-školení pracovníků v oblastech kvality

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-SŠ, VŠ vzdělání technického směru výhodou
-AJ - min. B2
-schopnost samostatného rozhodování
-vhodné i pro absolventy
-znalost použití základních nástrojů kvality
-aktivní znalost práce na PC - MS Office, (IS Helios výhodou)
-zodpovědnost a loajalita
-týmová práce
-výborné komunikační a organizační schopnosti
-diplomatické vystupování
-řidičský průkaz skupiny B

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-služební notebook, telefon
-možnost home office
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, bonusová dovolená, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:Libe
Volné místo quality engineer pro lokalitu Liberec.