Provozní elektrikář - údržba

  • Chodov

Pracovní místo ( Provozní elektrikář - údržba ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- e-mailem paní Sandra Svobodová Sandra.svobodova@cz.issworld.com

Upřesňující informace:
- hledáme kolegu na pozici provozního elektro údržbáře
- dvousměnný provoz (1 týden ranní, druhý týden odpolední pondělí - pátek + pohotovost pro případ havárie)
- elektro údržba malého rozsahu
- částečná technická údržba budov
- kontrolní obchůzky vyhrazených zařízení

Požadujeme:
- způsobilost podle § 6 vyhlášky 50/1978 Sb. nebo osvědčení o profesní kvalifikaci Elektrická zařízení 26-010-E (Elektrické instalace 26-008-E nebo Elektrické rozvody 26-009-E)
- vyučen v oboru elektro
- pečlivost a samostatnost
- spolehlivý a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:
- HPP na dobu určitou s možností prodloužení
- nástup dle dohody, ihned
- zajímavé finanční ohodnocení
- stabilní pracovní místo v silné mezinárodní společnosti
- možnost profesního růstu
- příspěvek na stravování

Místo výkonu práce: Vintířovská 1169, Chodov, ISS Facility Services s.r.o.
Volné místo provozní elektrikář - údržba pro lokalitu Chodov.