PROGRAMÁTOR/-KA - OPERÁTOR/-KA CNC - BROUŠENÍ TVRDOKOVŮ

  • Jičín

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR/-KA - OPERÁTOR/-KA CNC - BROUŠENÍ TVRDOKOVŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: programování a obsluha 5-ti osých brusek a brusek na kulato, měření optickými přístroji, kusová výroba speciálních nástrojů, drobné údržbářské práce na svěřených strojích, výstupní kontrola výrobků
NEJEDNÁ SE O PÁSOVOU VÝROBU.
Požadujeme: precizní přístup, smysl pro detail, proaktivní přístup, ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:
- stravenky, bonusy, možnost profesního růstu
- v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou po prvním roce
Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky.

V případě zájmu kontaktujte paní Zlatu Fofovou na e-mailové adrese Fofova.Zlata@fmttooling.cz nebo na telefonním čísle 602 687 619.
Volné místo programátor/-ka - operátor/-ka cnc - broušení tvrdokovů pro lokalitu Jičín.