SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE V NÍZKOPRAHOVÉM KLUBU PRO DĚTI A MLÁDEŽ

  • Jičín

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE V NÍZKOPRAHOVÉM KLUBU PRO DĚTI A MLÁDEŽ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Koho hledáme:
- komunikativního člověka se schopností samostatné práce s dětmi a dopívajícími
- člověka, který si nebude brát osobně, když si ho dospívající budou testovat
- budoucího kolegu/kolegyni, kteří budou laskaví k nezvladatelným puberťákům, ale kteří se dokáží jasně vymezit a udržet si hranice své a hranice sociální služby
- člověka schopného samostatné práce
- člověka ochotného učit se novým věcem a dále se vzdělávat
Požadujeme:
- vyšší odborné, nebo vysokoškolské vzdělání v oblastech určených zákonem o sociálních službách např. sociální práce, sociální pedagogika, speciální pedagogika, sociálně právní atd.
- komunikativnost
- schopnost samostatné práce
- ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat
Co nabízíme:
- smlouvu na dobu určitou (1rok) s možností prodloužení
- mzdu 22 000 Kč (po zaškolení)
- možnost nástupu do zaměstnání od 1.8.2018 nebo po vzájemné domluvě
Zaměstananecké benefity:
- možnost dalšího vzdělávání
- supervize
- 25 dní dovolené
- sick days
- služební telefon

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu vedouci.nzdm@charitajicin.cz (do předmětu uveďte Výběrové řízení NZDM Exit).
Volné místo sociální pracovník/-ice v nízkoprahovém klubu pro děti a mládež pro lokalitu Jičín.