Vedoucí skladu

  • Uhlířské Janovice

Pracovní místo ( Vedoucí skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce: organizace a řízení skladování, logistika, vedení malého kolektivu, administrativní práce.
Jednosměnný provoz od 6,30 do 15,00 hodin.
Základní mzda bude stanovena dle praxe a schopností. Pracovní poměr zatím do 31. 7. 2018.
Požadavky: praxe ve skladování a logistice, ovládání PC na uživatelské úrovni ( MC Office, Word, Excel).
Nabízíme: zajištěné stravování za zvýhodněnou cenu, 25 dní dovolené, vánoční svátky volné.
V případě zájmu zasílejte životopisy s motivačním dopisem na uvedený e-mail . Zasláním životopisu souhlasíte s uchováním dat dle nařízení GDPR. Případně volejte nebo se hlaste osobně na personálním oddělení od 6,30 do 15,00 hod.
Místo výkonu práce: Sázavská 786, Uhlířské Janovice 285 04.
Volné místo vedoucí skladu pro lokalitu Uhlířské Janovice.