Administrativní pracovníci ve skladu

  • Uhlířské Janovice

Pracovní místo ( Administrativní pracovníci ve skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: administrace skladové evidence ( příjem materiálu a hotových výrobků na sklad, výdej, převody, ostatní evidence). Asistence vedoucímu výroby a jeho zástup.
Požadavky: středoškolské vzdělání, vzdělání technického směru výhodou, ochota učit se novým věcem, schopnost týmové práce, ovládání PC na uživatelské úrovni ( MC Office, Word, Excel).
Nabízíme: zajištěné stravování za zvýhodněnou cenu, 25 dní dovolené, vánoční svátky volné.
Pracovní poměr zatím do 31.8.2018.
V případě zájmu volejte v pracovní dny od 6,30 - 15,00 hodin, nebo pište na uvedený email. Životopis zasílejte na níže uvedenou adresu, zasláním životopisu souhlasíte s uchováváním dat.
Osobně se můžete hlásit v sídle firmy. Sázavská 786, Uhlířské Janovice, 6,30-15,00 hodin.
Volné místo administrativní pracovníci ve skladu pro lokalitu Uhlířské Janovice.