Asistenti prodeje šperků

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Asistenti prodeje šperků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rodinná firma příjme do svého týmu Asistentku prodeje šperků.
Náplň práce: obsluha zákazníků, asistence při výběru, prodej, péče o vystavené zboží a prodejnu - udržování čistoty a příjemného vzhledu.
Požadujeme: pozitivní myšlení, příjemný vzhled a vystupování, zručnost, chuť pracovat, pečlivost, samostatnost i schopnost spolupráce v týmu, práce o víkendu (2 víkendy v měsíci), angličtina na komunikativní úrovni, další jazyky výhodou (ruština), zkušenosti s prodejem výhodou, pracovní doba: léto 9-18 hod., zima 9-16 hod.
Nabízíme: možnost dlouhodobého zaměstnání v podnikové prodejně a výborném kolektivu, práci v příjemném prostředí stylové reprezentativní prodejny, možnost práce na HPP, nebo brigádně (např. pouze víkendy nebo dohodnuté dny - vhodné pro studentky).
Nástup možný ihned.
V případě zájmu zasílejte na uvedený e-mail životopis, motivační dopis a aktuální fotografii.
Místo výkonu práce: Kutná Hora, Zámecká ul.
Volné místo asistenti prodeje šperků pro lokalitu Kutná Hora.