Lékárník- ce

Pracovní místo ( Lékárník- ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
LÉKÁRNÍK- CE - Magistr farmacie
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy
Volné místo lékárník- ce pro lokalitu Hostinné.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Sanitář, sanitářka (NZP) SANITÁŘ/-KA pro nemocnici Nový Bydžov (LDN) V případě zájmu zasílejte písemné žádosti s profesním životopisem na personální oddělení Oblastní nemocnice Jičín a.s., se sídlem Bolzanova 512, 506 01 Jičín, nebo email: personal@nemjc.cz. Bližší ...
Oblastní nemocnice Jičín a.s. Nový Bydžov, Inzerováno před 2 dny

Uklízeč/-ka ve zdravotnických zařízeních Přijmeme: Uklízečka V případě zájmu volejte vedoucí centrálního úklidu p. Petrovickou na tel. 602 141 369. Nabízíme: - adekvátní pracovní a platové podmínky, - částečný úvazek (30h/týden) - týden dovolené navíc, - dotované stravování, - 10% slevu ...
Oblastní nemocnice Jičín a.s. Jičín, Inzerováno před 3 dny

ZDRAVOTNÍ LABORANT/KA NA ODDĚLENÍ KLINICKÝCH LABORATOŘÍ -Oddělení klinických laboratoří nemocnice v Semilech provádí biochemická, imunochemická, hematologická a mikrobiologická vyšetření, je akreditované ČIA dle ČSN EN ISO 15189: 2013. Požadavky: -ukončené vzdělání dle §9 Zákona č.201/2017 Sb. (SZŠ, ...
MMN, a.s. Semily, Inzerováno před 4 dny