FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ TUL - TAJEMNÍK/ TAJEMNICE FAKULTY

  • Liberec

Pracovní místo ( FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ TUL - TAJEMNÍK/ TAJEMNICE FAKULTY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTERISTIKA odpovědnost za hospodaření přírodovědně-humanitní a pedagogické včetně zajištění vnitřní správy této fakulty. DOVEDNOSTI: praxe v oblasti finančního a personálního managementu, organizační schopnosti a zkušenosti, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zkušenost s přípravou a administrací projektů (OP, TAČR, GAČR, MPO či jiné) je výhodou. VZDĚLÁNÍ: ukončené VŠ vzdělání. PRACOVNÍ POMĚR: 100% úvazek, pozice „Tajemník/tajemnice fakulty“ je v návaznosti na zákon. č. 111/98 Sb., v aktuálním znění, a vnitřní předpisy TUL, jmenovanou funkcí. TERMÍN NÁSTUPU: 1. 9. 2018 nebo dle dohody, mzdová třída B11 dle vnitřního mzdového předpisu. Pracovní podmínky a mzdové zařazení se řídí Pracovním řádem, Vnitřním mzdovým předpisem Technické univerzity v Liberci a zákoníkem práce. NABÍZÍME: zajímavá, různorodá a zodpovědná práce,závodní stravování,5,6 týdne (28 dnů) dovolené, univerzitní školka,možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně,jazykové kurzy. Stručný životopis, doklady o odborné způsobilosti, případně hodnocení z předchozího pracoviště a doklady o ukončeném vzdělání zašlete e-mailem:(volnamista@tul.cz) nebo osobně na výše uvedenou adresu do 01.08.2018. Volné místo je od 2.7.2018 zveřejněno na úřední desce TUL.
Volné místo fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická tul - tajemník/ tajemnice fakulty pro lokalitu Liberec.