MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ

  • Mikulov

Pracovní místo ( MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

29.6.2018/ Zaměstnavatele kontaktujte emailem: kariera@jednota.cz
Požadujeme: středoškolské vzdělání ekonomického směru, orientace ve mzdovém účetnictví, znalost MS Office (Word, Excel), znalost systému SAP výhodou, zodpovědný přístup k plnění úkolů, pečlivost, samostatnost.
Jedná se o zpracování mezd zaměstnanců na všech úsecích družstva. Vedení podkladů pro daň ze mzdy a zpracování podkladů pro roční zúčtování daně ze mzdy. Zpracování přihlášek a odhlášek zaměstnanců k nemocenskému pojištění. Zpracování podkladů k výplatě nemocenských dávek pro OSSZ. Výpočet ročních a čtvrtletních příjmů zaměstnanců pro výplatu sociálních dávek. Vydávání potvrzení pro finanční instituce dle platných předpisů. Evidence zaměstnanců na mateřské dovolené a rodičovské dovolené. Péče o členy družstva (příjem nových členů až po ukončení členství, spolupráce s notáři při stanovení členského podílu u dědického řízení). Péče o členy věrnostního systému COOP Club (příjem nových členů, péče o členy až do ukončení členství).
Nabízíme zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti, příjemné pracovní prostředí ředitelství Jednoty v Mikulově, komplexní zaškolení, nástupní mzda 20 000 Kč, příspěvek na stravování, dovolenou a životní pojištění, věrnostní odměny, odměny při životních událostech a jubileích, nefinanční benefity (systém cafeterie), po zapracování možnost až 2x týdně homeoffice, pravidelná školení a semináře, odborný rozvoj.
Volné místo mzdová/ý účetní pro lokalitu Mikulov.