MECHANIK ELEKTROÚDRŽBY

  • Dolní Dunajovice

Pracovní místo ( MECHANIK ELEKTROÚDRŽBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

28.6.2018/ MÍSTO VÝKONU: Podzemní zásobník Dolní Dunajovice. Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky na čísle 735 516 244, Markéta Lebedová (recruitment specialist).
Požadujeme: SOU nebo SŠ - obor vzdělání elektro, vyhláška 50/1978 Sb., minimálně §6, uživatelská znalost MS Office, ŘP sk. B (aktivní řidič). Vhodné i pro absolventy bez praxe.
Jedná se o obsluhu, kontrolu, opravu a údržbu elektrických zařízení, rozvoden R 110kV, R 6kV a rozvoden vlastní spotřeby, práce při demontáži, montáži, opravách elektrického zařízení v prostorách se stupněm nebezpečí výbuchu, revize přenosných nářadí a spotřebičů, vedení předepsané dokumentace, provádění zápisů do kontrolních knih, vykonávání drobné práce v netechnologických prostorách, účast na požadovaných zkouškách a školeních, vykonávání dalších činností dle pověření nadřízeného.
Nabízíme: práci u silné mezinárodní společnosti, zaměstnanecké benefity v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné, 25 dní dovolené, 5 dní osobního volna, pracovní smlouva na dobu určitou - možnost prodloužení, práce od PO-PÁ, pracovní doba od 7:00 do 15:00, osobní i profesní rozvoj, kariérní růst v rámci společnosti, stravenky ve výši 100 Kč, sportovní a společenské akce, zvýhodněná cena elektřiny a plynu, odměna za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice.
Volné místo mechanik elektroúdržby pro lokalitu Dolní Dunajovice.