Globus ČR, k.s. Řezníci a uzenáři

Řezníci a uzenáři

Odeslat

Pracovní náplň
vyučení v oboru řezník- uzenář nebo praxe v oboru řezník - uzenář nutná,
na řezníka zaučíme i vyučeného kuchaře
Způsob kontaktu: životopisy zasílat na e-mail
Volné místo řezníci a uzenáři pro lokalitu Havířov.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řezníci a uzenáři

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Globus ČR, k.s.
Ulice: U Skleníků 1490
Město: Havířov
PSČ: 735 64

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Volencová
E-mail: r.volencova@globus.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Globus ČR, k.s.