Bezpečnostní pracovník/ice

  • Děčín

Pracovní místo ( Bezpečnostní pracovník/ice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

[i] VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM

Místo výkonu práce:
Uhelná č.p. 1896/2, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2
Nástup možný ihned.

Náplň práce:
Přijmeme muže i ženy na pozici bezpečnostní pracovník/ce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Eliminace nepoctivých zákazníků
• Jednoduchá administrativa
• Komunikace s policií

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Finanční ohodnocení 85-95 Kč/hod.
• Možnost týdenních výplat
• Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce s možností přechodu na HPP
• Zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace za zvýhodněnou cenu
• Možnost zajištění ubytovny

Kontakt: Pelikánová Lenka, e-mail: prace@m2c.eu, tel. 800 111 112
Volné místo bezpečnostní pracovník/ice pro lokalitu Děčín.