FRISÖR KLIER správní, s.r.o. Kadeřníci

Kadeřníci

Odeslat

Pracovní náplň
Všední dny 9-18 hod.
Kadeřník/kadeřnice pracovní poměr, plný úvazek,
Mzda 14.900 -25.000 Kč .Dle pracovního výkonu
Zajištěná klientela. Zaměstnanecké výhody4):
Benefity: Hrazená školení, karierní postup, příspěvek na pracovní pomůcky,
Volné místo kadeřníci pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 28. 06. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kadeřníci

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FRISÖR KLIER správní, s.r.o.
Ulice: Fajtlova 1090
Město: Praha
PSČ: 161 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šmajdová
Telefon: +420 233 322 796

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FRISÖR KLIER správní, s.r.o.