Seřizovači

  • Kopřivnice

Pracovní místo ( Seřizovači ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 29.6.2018, a: 15.10.2018
Náplň práce:
- Preventivní a prediktivní údržba strojů pro sériovou výrobu
- Realizace nápravných opatření z operativních údržeb
- Podílení se na sestavování plánu prevence a predikce
- Reporting
- Nastavování a seřizování krimpovacích nástrojů na zařízení Komax
- Vizuální kontrola kvality kontaktů
- Základní práce s PC - zadávání dat do excelu, obsluha zařízení prostřednictvím PC
Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání (obor, elektro nebo zámečník výhodou)
- Vyhláška 50 paragraf 6 výhodou
- VZV výhodou
- Schopnost práce v třísměnném provozu
- Manuální zručnost
- Základní znalost práce na PC
- Flexibilita, samostatnost, technické myšlení, pracovitost a schopnost učit se nové věci
- Zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu výhodou
Nabízíme:
- Práci na HPP
- Zaměstnanecké benefity
- Nástup možný IHNED

Práci na hlavní pracovní poměr
Příležitost dobrého výdělku ve stabilní, zavedené společnosti
Příplatky za noční směny ve výši 15% z průměrného hodinového výdělku
Nadstandardní příplatky za přesčasové hodiny o víkendech
Třináctý plat na základě hospodářského výsledku firmy
Dotovaná firemní autobusová doprava z Rožnova a Frenštátu
Příjemné pracovní klima, světlé a čisté pracovní prostředí
Stravenky
Poukázky při životních jubilejních
Důraz kladen na spokojenost zaměstnanců a pracovní podmínky při práci

Kontakt: Nina Kratochvílová, písemně na email: jobs@ejr.cz
Volné místo seřizovači pro lokalitu Kopřivnice.