Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obsluha ohraňovacího lisu - programátoři

Pracovní místo ( Obsluha ohraňovacího lisu - programátoři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Z:29.6.2018.A:5.9.2018. Místo výkonu práce Velké Albrechtice.Náplň práce: Příprava výkresů pro ohyb, příprava nástrojů pro ohyb dle výkresové dokumentace, manipulace s materiálem u ohraňovacího lisu, kontrola ohybu tvarových výpalků dle výkresové dokumentace. Požadujeme: vyučení ve strojírenském ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

Obsluha výrobních strojů. Náplň práce: obsluhu strojů ve výrobě, na zpracování betonářské oceli. Požadavky: ŘP VZV, svářečský průkaz a praxe v kovovýrobě výhodou. Osobní návštěva na pracovišti 6:30 - 15:00 hod. Volné místo obsluha výrobních strojů. pro lokalitu Zlín.
JMG mix s.r.o. Zlín, Inzerováno včera

Obsluha čistících strojů Jedná se o obsluhu čistících strojů a udržování pořádku ve zdravotním zařízení. Směnnost: DENNÍ: 12 hod./den, dlouhý a krátký týden. Výhody: zákonné příplatky a prémie Volné místo obsluha čistících strojů pro lokalitu Zlín.
MW-DIAS, a.s. Zlín, Inzerováno včera

Manipulační dělník Místo výkonu: JAMI s.r.o. areál ZD Ostrata 763 11 Jedná se o obsluhu regranulační linky, požadujeme samostatnost, výhoda řízení VZV Výhody: možnost příspěvku na dopravu Volné místo manipulační dělník pro lokalitu Ostrata.
JAMI, s.r.o. Ostrata, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit