OBCHODNÍ MANAŽER/KA V LÁZNÍCH

  • Jáchymov

Pracovní místo ( OBCHODNÍ MANAŽER/KA V LÁZNÍCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Kuchařová Eva, tel.: 702153251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz
POŽADUJEME:
- vzdělání v ekonomické oblasti nebo oblasti cestovního ruchu - VŠ, VOŠ nebo SŠ s maturitou, kopie dokladů o dosaženém vzdělání
- 2 roky praxe na obdobné pozici nebo 5 let praxe v obchodní oblasti
- velmi dobrou znalost ruského a anglického jazyka slovem i písmem
- znalost dalšího cizího jazyka výhodou
- obchodní schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti
- profesionální přístup, proklientské chování a vystupování
- pracovitost, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, rozhodné jednání, organizační schopnosti
- Řidičské oprávnění - sk. B
- orientaci v ekonomických otázkách
- morální a občanskou bezúhonnost

NABÍZÍME:
- velmi dobré mzdové ohodnocení
- zázemí a stabilitu silné společnosti
- školení a možnost osobního rozvoje
- zajímavou, zodpovědnou práci v přátelském kolektivu
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké výhody a benefity (5 týdnů dovolené, výhodné výměnné rekreace, zaměstnanecké stravování)
NÁPLŇ PRÁCE:
- vyhledávání nových obchodních kontaktů
- příprava obchodních smluv, péče o obchodní smluvní vztahy
- navrhování opatření ke zvýšení prodeje
- sledování nabídek konkurenčních zařízení
- pravidelné kontakty s obchodními partnery (osobní, mailingy)
- navrhování inzerce, reklamní kampaně ve spolupráci s oddělením marketingu
-prezenční akce, příprava a jejich realizace
- zpracování cenových návrhů
DATUM NÁSTUPU: 1. 8. 2018 nebo dle dohody
Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis, profes