ÚČETNÍ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ
Kontakt: p. Nestler Petr, e-mail: personalni@slotgroup.cz
Nechodit na pracoviště bez předchozího pozvání, prvotní kontakt pouze přes zaslaný CV.
Do naší společnosti hledáme dva kolegy/kolegyně na pozici ÚČETNÍ.
Náplní práce první pozice je:
- Evidence a účtování přijatých faktur zejména tuzemských, kontrola účtů, saldokonto, dohadné položky
Náplní práce druhé pozice je:
- Pokladní - fyzická i dokladová evidence, kontrola účtů spojená s evidencí
- Evidence a účtování přijatých faktur zejména tuzemských, dohadné položky
Požadujeme:
- základní znalost podvojného účetnictví a DPH
- znalost práce na PC + základní znalost programů Word a Excel;
- znalost účetního programu Byznys výhodou;
- aktivní a pozitivní přístup k práci;
- smysl pro odpovědnost a týmovou práci;
Nabízíme:
- práci na plný úvazek s pracovní dobou pondělí až pátek
- vstupní zaškolení
- zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí;
- 5 týdnu dovolené;
- pracovní smlouvu na HPP;
- nástup od 1.9.2018
Volné místo účetní pro lokalitu Karlovy Vary.