INŽENÝR KVALITY

  • Liberec

Pracovní místo ( INŽENÝR KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- spolupracuje se zákazníkem v oblasti kvality
- přebírá od zákazníka informace o reklamacích
- rozhoduje o shodných a neshodných výrobcích
- kontroluje reporty předsériově dodávaných dílů od našich dodavatelů
- vytváří control plány, zadává atributy kontroly do SAP
- provádí audity VDA 6.5 , VDA6.3., audity procesu
- řídí 8D team a řešení opatření vycházejících z 8D teamů
- zpracovává a aktualizuje OS a PP pro činnost úseku kvality v návaznosti na budování systému kvality podle požadavků ISO 9000, 6.1., ISO 14001 a IATF 16949
- spolupracuje při zavádění ISO 9000, QS 9000, VDA 6.1., ISO 14001 a IATF 16949 do praxe
- zodpovídá za plnění dalších úloh vyplývajících z nařízení zaměstnavatele, vnitropodnikových postupů a platné legislativy České republiky souvisejících s pracovní funkcí
Požadavky:
- SŠ/VŠ technického směru výhodou
- znalost normy IATF 16 949 výhodou
- zkušenosti s prací v oblasti kvality podmínkou
Nabízíme:
- nástup ihned do kmene
- pružná pracovní doba 7,5 hod. denně
- zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- stravenky 80,- Kč/den
- 5 týdnů dovolené
- možnost kariérního růstu, dalšího vzdělávání
- možnost čerpání benefitů v rámci sociálního fondu
Životopisy prosím zasílejte na adresu: pavla.mikezova@matador-czech.cz
Volné místo inženýr kvality pro lokalitu Liberec.