ODBORNÝ/-Á REFERENT/-KA NAKLADATELSTVÍ GAUDEAMUS

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ODBORNÝ/-Á REFERENT/-KA NAKLADATELSTVÍ GAUDEAMUS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou od 1. 9.2018 s možností prodloužení
- Požadujeme: SŠ/VŠ - obor vzdělání: ekonomický, polygrafický, znalosti oboru: obchod a management, polygrafie, knižní kultura
- Náplň práce: koordinace procesů k vydávání publikací schválených dle Edičního řádu UHK, informační servis pro zadávání odborných technických požadavků pro tisk, přidělování ISBN a katalogizace v knize ve spolupráci s Národní knihovnou v Praze a Národní agenturou ISBN, zajišťování oznamovací povinnosti vyplývající ze zákona č. 37/1995 Sb., kontrola děl z hlediska nakladatelských náležitostí, propagace vydávaných titulů a tvorba marketingových strategií vydávaných odborných knih a studijní literatury, statistika prodeje titulu nakladatelství Gaudeamus, aktivní prezentace na veletrzích, ohlašování děl agentuře DILIA, a.s., koncipování katalogu prodávaných titulů a anoncování vydávaných děl, vyhledávání externích zájemců o vydávání děl
- Nabízíme: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování nebo stravenky, výhodný telefonní tarif
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: petra.holoubkova@uhk.cz
Volné místo odborný/-á referent/-ka nakladatelství gaudeamus pro lokalitu Hradec Králové.