GASL CZ s.r.o.

Pekaři – noční směna (1806006)

Odeslat

Pracovní náplň
Pekař – noční směna (1806006)
Jste vhodným uchazečem, pokud:
- máte praxi v pekařství, cukrárně, kuchyni – výhodou, ne podmínkou
- máte chuť pracovat v noci
- jste fyzický zdatný

Budete se věnovat:
- výrobě pekařských výrobků dle receptur
- obsluze pecí a pečení výrobků k expedici
- kontrole kvality upečeného zboží a dodržování technologických postupů

Proč by se Vám mohla tato pracovní nabídka líbit?
- čeká na Vás příjemné pracovní prostředí včetně moderního zázemí
- hradíme lékařské prohlídky

Pracoviště: Olomouc
Mzda: 100 Kč/hod (po zaučení navýšení mzdy)
Nástup: dle domluvy
Směnnost: nepřetržitý (pouze noční směny cca 15:30 – 2:00)

Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na prace@gasl.cz.
Volné místo pekaři – noční směna (1806006) pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 30. 05. 2019
Směnovost: Noční provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pekaři – noční směna (1806006)

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: GASL CZ s.r.o.
Ulice: Pavelčákova 437
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kontakt
E-mail: prace@gasl.cz
Telefon: +420 773 447 447

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GASL CZ s.r.o.