Přípravář - cenař pro provoz plastových oken

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Přípravář - cenař pro provoz plastových oken ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO BUDE VAŠÍ HLAVNÍ NÁPLNÍ?
- zpracování cenových nabídek, kontrola podkladů pro vytvoření nabídky
- odsouhlasení výrobní dokumentace
- zpracování dílenské dokumentace
- vytváření objednávek materiálu

JAKÉ POŽADAVKY JSOU PRO NÁS DŮLEŽITÉ?

- ukončené SŠ vzdělání stavebního případně technického směru podmínkou (praxe na obdobné pozici výhodou)
- dobrá znalost PC
- technické myšlení
- řidičský průkaz sk. B podmínkou

KTERÉ VLASTNOSTI U NÁS UPLATNÍTE?

- komunikativnost a aktivní přístup
- zodpovědnost a smysl pro detail
- ochotu se neustále vzdělávat
- schopnost pracovat v kolektivu

PROČ SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT?

- budete se podílet na zajímavých zakázkách
- získáte stabilní práci
- dostanete velmi dobé finanční ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
- máme pro Vás zajímavé firemní benefity
Volné místo přípravář - cenař pro provoz plastových oken pro lokalitu Žďár nad Sázavou.